طراحی سایت
شنبه 31 تير 1396.
تاریخ :
السبت 28 شوال 1438.
|
Jul 22 2017.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

استقلال
یتیم خانه
گردشگری
موکب تسنیم
بانک پاسارگاد
نشر خبر

سالها است که کشور ما رتبه اول تصادفات رانندگی و به خصوص تصادفات منجر به آسیب دیدگی و فوت را در بین کشورهای جهان دارد و با تمام تلاشهایی که قانون گذار و پلیس برای جلوگیری از این امر کرده اند، نتیجه مطلوبی حاصل نشده است. 

آقای گرگیج ! چرا وقتی سخن از امر به معروف و نهی از منکر پیش می آید جریان سیاسی مد نظر شما دستپاچه می شود و بیانیه و اطلاعیه و فریاد واسفا سر می دهد و با هر ابزاری جلوی آن را می گیرند ، خوب وقتی امر به معروف نباشد نتیجه اش چنین حوادثی می شود . 

چند سالی است، قلیان به یکى از سرگرمی‌های رایج در ایران به ویژه در میان جوانان و نوجوانان تبدیل شده و مسئولان نیز بجای جمع آوری این مکان ها و جایگزین کردن مکان های ورزشی به جای آن ها، متاسفانه تسهیلات دولتی را به صاحبان قلیان سراها می دهند بگونه ای که جوانان این مرز و بوم هر روز آگاهانه یا نا‌آگاهانه به دام اعتیاد این ماده سرطان‌زا و به ظاهر بی‌خطر می افتند و خود را گرفتار می کنند. 

روز قدس، «یوم‌ الانتقام» است، انتقام از بنی اسرائیل که افسار خود به دست شیطان داد. اوصاف این غول‌های بی‌شاخ و دم را باید در سوره «جمعه» جست‌وجو کرد، کسانی که امام خامنه‌ای آن ها را «سگ نگهبان آمریکا» و «نحس نجس» معرفی می‌کنند و قرآن «حمار» خطابشان کرده است. 

خوانندگان عزیز! توجه فرمایید! کیستم من؟! همان شنونده عزیزی که باید توجه می‌کرد! آن هم 2 بار! تا خوب خوب بفهمد خرمشهر آزاد شده!