طراحی سایت
سه شنبه 30 آبان 1396.
تاریخ :
الثلاثاء 3 ربيع أول 1439.
|
Nov 21 2017.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

با وجود ربا خواران و علی رغم تنگناهای موجود اقتصادی ، عملا پاسخ به سوال دوم منفی است. چرا که با وجود این سیاهچاله ربا و رباخوران و آثار بسیار وحشتناک گرانش ضد تولید و اشتغال آن ، حتی کمترین تسهیلات بانکی نمی توانند از میدان گرانش رباخوران بگریزند و وارد چرخه تولید و اشتغال واقعی بشوند بلکه صرف پرداخت سود می شوند . 

آنچه در این لایحه مورد اعتراض جدی امام خمینی(ره) و دیگر علمای اسلام قرار گرفته بود؛ حذف قید اسلام از شرایط انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان و نیز قید شدن سوگند به کتابهای آسمانی به جای سوگند به قرآن است!. 

چنان امروزه غرق در مشکلات معیشتی خود و زندگی شده ایم نه تنها متوجه هستیم قوت غالب چیست بلکه در حال کاستن هر روزه از تحرک و ورزش هستیم. 

زندگی برای کودکان خیابانی ملغمه‌ای است از فقر، اجبار و طمع خانواده تا نفس کشیدن در میانه دود و آهن و فرار از دست ماموران شهرداری و بهزیستی. 

تا‌آنجا‌که به‌یاد دارم بیش از ربع قرن است که من در این روزنامه و آن نشریه قلم می‌زنم و باز تا‌جایی‌که به‌یاد دارم لااقل دربارۀ یک موضوع هرسال دست‌به‌قلم شده و هر‌دفعه هم یادآوری کرده‌ام که من سال پیش هم همین‌ها را گفته بودم و دریغا که باوجود تکرار مکررات ثمری نداشت!