طراحی سایت
پنجشنبه 3 خرداد 1397.
تاریخ :
الخميس 10 رمضان 1439.
|
May 24 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن از برگزاری جشنهای ویژه مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در6مسجد شهری و روستایی در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش آوای ترکمن،حجت الاسلام جعفر کوهستانی با ذکر این خبر افزود: همزمان با روز مبعث پیامبر،جشنهای گرامیداشت این روز فرخنده در مساجد شهری و روستایی و همچنین در نقاط مختلف شهر برگزار می شود.

وی تصریح کرد:برگزاری ایستگاه های صلواتی نیز در این ایام فرخنده بصورت هیئتی و خودجوش از سوی مردم همواره برپاست و مورد استقبال است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن برگزاری جشنهای مبعث را فرصت دوباره ای برای نشان دادن اتحاد و انسجام اقوام و طوایف در شهرستان دانست و اذعان داشت:برگزاری این جشنها با حضور پرشور شیعیان و اهل سنت بار دیگر اتحاد اقوام را به نمایش گذاشته و به دشمن میفهماند که ملت ایران در قالب گروههای مختلف همواره با انسجام خود در مقابل توطئه های دشمن ایستاده و تمام نقشه های آنان را نقش بر آب می کنند.
حجت الاسلام کوهستانی خاطرنشان کرد: خداوند پیامبران را برای تبیین راه و ارشاد و هدایت مردم به سوی حق،خیر و ثواب، مبعوث کرد تا حق برای همگان روشن گردد و این چنین بود که در طول تاریخ، پیامبران و یا اوصیای آنان برای راهنمایی و ارشاد مردم آمدند و مردم را انذار و هشدار دادند تا مبادا در نتیجه تبعیت از هواهای نفسانی از صراط مستقیم منحرف شوند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید