طراحی سایت
پنجشنبه 3 خرداد 1397.
تاریخ :
الخميس 10 رمضان 1439.
|
May 24 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

اختتامیه جشنواره نوجوان سالم با حضورعلیرضا طبرسا ، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش بندرترکمن برگزار شد. 

به گزارش آوای ترکمن،دراین جشنواره معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: یکی از مهمترین مهارت هایی که نوجوانان باید دارا باشند ، مهارت  نه گفتن است.
وی افزود: اگر از دوران کودکی مهارت نه گفتن را تمرین کرده و فرا گیریم می توانیم در مقابل بسیاری از آسیب های اجتماعی ایستاده و دست رد به سینه آن بزنیم.
طبرسا اذهان داشت: تلاش ما بر این است که نوجوانان خطر را شناخته و راه های مقابله با آن را فرا گرفته و به کار برند، چرا که نجات یک فرد نجات یک جامعه است و ما اگر بتوانیم یک نفر را نجات دهیم ، یک جامعه را نجات داده و در واقع خودمان را نجات دادیم،لذا زندگی در جامعه سالم سبب ارتقاء و پیشرفت انسان خواهد شد.
همچنین بلبلیان ، معاون پرورشی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیان کرد: یکی از مهمترین اهداف آموزش و پرورش ، تعلیم در کنار تربیت است و از مهمترین فعالیت ها در حوزه تربیت ، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است که خانواده ها نیز باید در کنار آموزش و پرورش در جهت پیشگیری و ریشه کنی این آسیب ها تلاش کنند.
شایان ذکراست درپایان به نفرات برگزیده جشنواره نوجوان سالم جوایزی اهداشد.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید