طراحی سایت
جمعه 31 فروردين 1397.
تاریخ :
الجمعة 5 شعبان 1439.
|
Apr 20 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

امام جمعه موقت بندرترکمن گفت: یکی از آرمانهای امام راحل رسیدگی به وضع محرومین و مردم در جامعه است چرا که انقلاب اسلامی با کمک همین محرومین و پابرهنگان به پیروزی رسید لذا بر مسئولین واجب است به زندگی معیشتی مردم توجه لازم را داشته باشند. 

به گزارش آوای ترکمن،حجت الاسلام نادعلی رضاقلی در آخرین خطبه های نماز جمعه سال 96 ضمن تبریک ولادت حضرت امام محمدباقر و عید نوروز اظهار داشت:نوروز آغاز سال جدید و عید ملی ایرانیان است که از نظر اسلام تعریف ورد نشده است.

وی افزود:یکی از مهمترین رسوم عید نوروز دید و بازدید وصله رحم از دوستان و آشنایان است که در دین مبین اسلام نیز توجه ویژه ای به این رسم شده است.
امام جمعه موقت بندرترکمن تصریح کرد:هدیه دادن،نظافت و پاکیزگی،عفو بخشش و رفع کدورتها مهمترین رسومی است که انسان در آستانه عید نوروز باید به آن توجه داشته باشد.
حجت الاسلام رضاقلی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای خبرگان رهبری بیان داشت:وضعیت معیشتی مردم یکی از مهمترین مسایلی است که مسئولین باید به آن توجه ویژه داشته باشند.
وی ادامه داد:متاسفانه برخی از مسئولین به وضعیت معیشتی مردم توجهی نداشته و به فکر پرکردن جیبهای خود هستند تا به اشرافیگری و تجملات روز افزون خود دامن بزنند.
امام جمعه موقت بندرترکمن خاطر نشان کرد:یکی از آرمانهای امام راحل رسیدگی به وضع محرومین و مردم در جامعه است چرا که انقلاب اسلامی با کمک همین محرومین وپابرهنگان به پیروزی رسید لذا بر مسئولین واجب است به زندگی معیشتی مردم توجه لازم را داشته باشند.
حجت الاسلام رضاقلی تاکیدکرد:مسئولین بدانند اگر طالب رضای خداوند هستند باید در کسب رضایت مردم بکوشند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید