طراحی سایت
دوشنبه 28 اسفند 1396.
تاریخ :
الإثنين 3 رجب 1439.
|
Mar 19 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: بیان فضایل فاطمی زمینه کسب تقوا و فضیلت را در انسان مضاعف می کند لذا جامعه ما به ذکر فضائل فاطمی بسیار نیازمند است. 

به گزارش آوای ترکمن،رییس اداره تبلیغات اسلامی با تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)در مصاحبه با خبرنگا ما اظهار داشت: ایام فاطمیه نسبتا طولانی است به جهت این که فضائل حضرت زهرا(س) هم بی حد و حصر و بی اندازه است.

حجت الاسلام کوهستانی افزود: فاطمه زهرا(س) ریشه، اصل و اساس ولایت و عصمت و حقیقت امامت است لذا هر قدر فضائل ایشان گفته شود اولا تمام شدنی نیست و ثانیا برکات بسیاری بر بیان فضائل فاطمی آمده است.
وی با اشاره به برکات بیان فضایل فاطمی تصریح کرد:بیان فضایل دخت نبی مکرم اسلام موجب ازدیاد ایمان،افزیش بصیرت عمیق انسان نسبت به حوادث و وقایع تاریخی،آشنایی با حقایق و بطن این عالم،محبوبیت انسان پیش خدا و حضرات معصومین(ع) خصوصا حضرت بقیة الله(عج)از جمله بخشی از برکات است.
حجت الاسلام کوهستانی خاطر نشان کرد: بیان فضایل فاطمی زمینه کسب تقوا و فضیلت را در انسان مضاعف می کندلذا
جامعه ما به ذکر فضائل فاطمی بسیار نیازمند است.
وی تاکیدکرد: به نظر می رسد بسیاری از ما باید در چگونگی رویکرد خود به اهل بیت علیهم السلام تجدید نظر کنیم. تجدید نظری که می تواند جهت زندگانی ما را به عنوان پیروان آن بزرگان عالم خلقت، دگرگون بسازد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید