طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
تاریخ :
الأحد 10 ذو القعدة 1439.
|
Jul 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

نشست هماهنگی انتخابات پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی در بندرترکمن با حضور اعضا در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان برگزار شد. 

به گزارش آوای ترکمن ، در این نشست حجت الاسلام جعفر کوهستانی رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن با اشاره به جایگاه شورای هیئات مذهبی گفت: تقریبا همه مردم عضو هیئت های مذهبی هستند و برای جلوگیری از خرافات و مبارزه با آن، هیئات مذهبی زمینه مناسبی را در اجتماعات شان فراهم می کنند تا با ارائه آموزش های لازم به این تشکل های مردمی ریشه دار در جامعه ما از گزند آسیب های اجتماعی در امان باشند.
وی افزود: شورای هیئات مذهبی بازوی توانمندی برای سازمان و سایر دستگاه های اجرایی در بخش فرهنگی و خاصه مباحث دینی و مذهبی است و با حمایت اصولی و مدیریت صحیح بخش قابل توجهی از مأموریت های فرهنگی مذهبی جامع و اثربخش اجرا خواهد شد.
حجت الاسلام کوهستانی خاطرنشان کرد: باید از تجربه و تخصص و جایگاه اعضای شورای هیئات مذهبی در جهت ساماندهی هیئات مذهبی بهره برداری کرد و با به روز رسانی اطلاعت جامع هیئات مذهبی امکان نفوذ دشمن در این بخش و ترویج شبهات بی پایه و اساس و بروز آسیب ها و خرافات احتمالی را از بین برد.
در پایان با بررسی صلاحیت نامزد های انتخابات پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی، هماهنگی لازم برای برگزاری انتخابات این دوره در روز جمعه 5 آبان 96 و در اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن به عمل آمد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید