طراحی سایت
شنبه 1 ارديبهشت 1397.
تاریخ :
السبت 6 شعبان 1439.
|
Apr 21 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

به همت اداره آموزش و ترویج جهاد کشاورزی بندرترکمن و مرکز تحقیقات کشاورزی استان نخستین دوره مهارتی کارآفرینی و کسب و کار در راستای مشاغل خانگی در روستای پنج پیکر بندرترکمن برگزار شد. 

به گزارش آوای ترکمن ، حاجی آنه قربانپور کارشناس ترویج جهاد کشاورزی بندرترکمن با اشاره به این خبر افزود:بیش از 40نفر از بانوان روستای پنج پیکر با شرکت در این دوره گواهینامه لازم از استان را نیز دریافت می کنند.

وی با اشاره به اهداف این طرح اذعان داشت:این طرح در راستای کارآفرینی ، شناسایی زنان توانمند روستا،ایجاد فرصت های شغلی جهت خلاقیت و کسب و کارگاه کارآفربنی برگزار شد.
قربانپور تصریح کرد:این دوره با حضور مدرسین نمونه کارآفرینی چون زلیخا عادلی عامل توسعه خوشه فرش گلستان و چهره منتخب کارآفرین کشوردر مورد اصول و مبانی کارآفرینی برگزار شد.
کارشناس ترویج جهاد کشاورزی بندرترکمن ایجاد مشاغل خانگی زنان روستایی را در حوزه پرورش طیور،سبزیکاری و صیفی،پرورش دام،صنایع دستی و دوزندگی را به عنوان مهمترین رشته های کسب و کار و کارآفرینی ذکر و خاطر نشان کرد:امید است با برگزاری این دوره ها شاهد رشد روزافزون مشاغل خانگی و کارآفرینی در روستاها باشیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید