طراحی سایت
شنبه 1 ارديبهشت 1397.
تاریخ :
السبت 6 شعبان 1439.
|
Apr 21 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

نشست هم اندیشی با مسئولین تشکل های محیط زیستی بندرترکمن و گمیشان با هدف توسعه آموزش و بسترسازی مناسب در گروههای کودک و نوجوان در بندرترکمن برگزار شد. 

به گزارش آوای ترکمن ، در این نشست در خصوص مقوله آموزش بخصوص آموزش محیط زیست به کودکان و نوجوانان در مقاطع ابتدایی و متوسطه مقدماتی و هدف گذاری سازمان محیط زیست در سال جاری تحصیلی مطالبی بیان شد.

علی بیانی در این نشست با اشاره به اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس اظهار داشت:اجرای طرح یک ساعت با محیط بان گام مهمی در راستای آگاه سازی گروههای کودک و نوجوان با مقوله محیط زیست و آموزش مفاهیم پایه به آنان است.
وی افزود: طی بازخوردهایی که از برگزار این کلاسها به عمل آمد شاهد رشد فرهنگ محیط زیستی در بین کودکان و نوجوان بودیم لذا اعتلای فرهنگ محیط زیستی در گرو آموزش و ترویج فرهنگ مفاهیم پایه و بنیادی است.
همچنین مهدی رجبی کارشناس آموزش محیط زیست بندرترکمن با اشاره به موفقیت طرح یک ساعت با محیطبان در مدارس بندرترکمن طی سال گذشته در آشنایی بیشتر اقشار کودک و نوجوان با مقوله محیط زیست بیان کرد: در این طرح کارشناسان اداره محیط زیست با همکاری و همراهی تشکل ها و سمن های محیط زیستی به آموزش پایه مفاهیم محیط زیست پرداخته تا سطح آگاهی دانش آموزان در این موارد بالا رفته و نسل جوانی آگاه و حافظ محیط زیست داشته باشیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید