طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
تاریخ :
الأحد 10 ذو القعدة 1439.
|
Jul 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

پیام شهردار بندرگز به مناسبت روز شهرداری ها را در ادامه بخوانید...

به گزارش کناره، در این پیام آمده است:

چهاردهم تیر ماه در تقویم ایران اسلامی به عنوان روز شهرداری و دهیاری نامگذاری شده که اقدامی ارزشمند و فرصتی مغتنم است تا ضمن پاسداشت فعالیتهای خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف مدیریت شهری به ارزیابی عملکرد و فعالیتهای این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

خادمین شما مردم در مجموعه شهرداری بندرگز به طور شبانه روز در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه ریزی اثربخش و اجرای اقدامات ماندگار،آنچه شایسته شهروندان فهیم بندرگزی است فراهم آورند.

همه بدنه شهرداری در تلاشند تا با خدمت بی منت به عموم مردم،همه همت خود را در راستای توسعه و اعتلای شهر معطوف داشته و در این راستا همفکری، همراهی و همکاری شهروندان نقش مهمی در موفقیت تمامی برنامه ها خواهد داشت.

اینجانب در سال همدلی و همزبانی،نامگذاری چهاردهم تیر ماه را به عنوان روز شهرداری ها که نشانگر نقش ارزشمند این نهاد در تمامی ارکان جامعه است و تقارن آن با ماه  مبارک رمضان را به فال نیک گرفته و با تبریک این روز به همه شهروندان و خانواده بزرگ و زحمت کش شهرداری،تلاش و تدبیر تمامی فعالان این مجموعه خدمتگزار را در گشایش افق های تازه و تحقق واژه خدمت ،ارج نهاده،سعادت و سلامت را برای همه زحمتکشان این عرصه خواستارم.

 گفتنی است: برابر مصوبه جلسه717 مورخ 91/06/14شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری و دهیاری ها،ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری و دهیاری ها،هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع رسانی در راستای آشنایی با رویکردها،سیاست ها و برنامه های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ، روز چهاردهم تیر ماه به عنوان روز "شهرداری و دهیاری" در سالنامه رسمی کشور درج گردیده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید