طراحی سایت
جمعه 31 فروردين 1397.
تاریخ :
الجمعة 5 شعبان 1439.
|
Apr 20 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

استاد برجسته دانشگاههای کشور در بندرترکمن گفت: آموزش درست ، به موقع و با استمرار نقش مهمی در حوزه اقتصاد خانواده و بالتبع جامعه خواهد داشت.

به گزارش آوای ترکمن ، قربان محمد پورقاز در کارگاه آموزشی تعادل کار و زندگی در بندرترکمن اظهار داشت: سالهای 20 تا 40 سالگی بهترین شرایط برای جمع کردن دارایی و سالهای 40 تا 60 سالگی سالهای حفظ دارایی ها و دوران طلایی زندگی و سن 60 تا 80 سالگی زمان تقسیم دارایی های انسان است.

وی افزود: مثلت زندگی به سه بخش زندگی شخصی ، خانوادگی و کاری تقسیم می شود و سبک و طبقه اجتماعی در 4 بخش مرفه ، پول دار ، ثروتمند و فقیر خلاصه می شود.

موسس کتابخانه تخصصی پورقاز بندرترکمن با اشاره اینکه در حوزه اقتصاد ، خانواده ها باید اندیشه کنند افزود: آموزش درست ، به موقع و با استمرار نقش مهمی در حوزه اقتصاد خانواده و بالتبع جامعه خواهد داشت.

دکتر قربان محمد پورقاز با اشاره اینکه آینده عدم قطعیت ، سونامی تغییر و غافلگیری را برای انسان به همراه دارد تصریح کرد: با توجه به کلام گهربار نهج البلاغه که 63 خطبه آن در مورد آینده ذکر شده ، امام علی (ع) فرمود : فرزند زمان خویش باش لذا هیچگاه با گذشته خود به آینده فرزندان پاسخ ندهید.

وی با بیان اینکه هر 5 سال روند دنیا در حال تغییر است یادآور شد: برای ساختن آینده مرجع ، سه سرمایه اجتماعی ، انسانی و فیزیکی لازم است. لذا سرمایه اجتماعی در جامعه عدالت اجتماعی را به همراه دارد و یکی از مهمترین فاکتورهای جامعه انسانی ، سرمایه اخلاق است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید