طراحی سایت
پنجشنبه 28 تير 1397.
تاریخ :
الخميس 7 ذو القعدة 1439.
|
Jul 19 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

جشن بزرگ علمی پژوهشگران کوچک اندیشمندان بزرگ دوره ابتدایی با تقدیر270 معلم و دانش آموز خلاق و مبتکر در سالن ارشاد بندرترکمن برگزار شد. 

به گزارش آوای ترکمن،جهت ارج نهادن و تجلیل از زحمات معلمان پر تلاش، مدارس فعال و دانش آموزان خلاق و اندیشمند جشن بزرگ علمی توسط حوزه معاونت آموزشی بندرترکمن برگزار شد.

در این جشن بزرگ که با حضور خانم امین پور کارشناس آموزش ابتدایی استان ، ایمری رییس آموزش و پرورش ،نیازی معاون آموزشی آموزش و پرورش بندرترکمن و جمعی از مسئولین همراه بود از 170دانش آموز دختر و پسر برتر و 100 معلم نمونه دوره ابتدایی تجلیل شد.

مسعودایمری در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از معلمان اظهار داشت:برگزاری چنین مراسمات و جشن هایی سبب تقویت روحیه و ایجاد انگیزه در دانش آموزان خواهد شد.

وی دانش آموزان کنونی را آینده سازان کشور دانست و افزود:دانش آموزانی که در زمینه های علمی و پرورشی فعالیت های زیادی انجام می دهند و در تحصیل خود موفق هستند ، آینده ی درخشانی داشته و در زندگی موفق خواهند بود.

شایان ذکر است این دانش آموزان و معلمان برتر در جشنواره ها و المپیاد های علمی و همچنین داوران مسابقات علمی شرکت کرده و برگزیده شدند .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید