طراحی سایت
پنجشنبه 28 تير 1397.
تاریخ :
الخميس 7 ذو القعدة 1439.
|
Jul 19 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: آمریکا با این نگاه احتیاج به مذاکره پیدا کرد یعنی در واقع حیاتش در این مذاکرات بود .لذا بعد چند سال و چندین جلسه به نوعی قرار داد برجام را با این نگاه که بتواند ایران را مهار کند امضا کرد. 

به گزارش آوای ترکمن،حجت الاسلام جعفرکوهستانی با اشاره به علت خروج آمریکا از برجام در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت:مساله خروج از برجام آمریکا را از دشمنی آمریکا با نظام مقدس جمهوری اسلامی میتوان به راحتی یافت.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ماهیت دینی و اسلامی دارد و مبانی حاکم بر نظام استکبار را بر نمی تابد ،افزود: طبق بیانات رهبری ،امروز دشمنی اردوگاه استکبار با ایران اسلامی، به خاطر اسلام است. آنها با اسلام دشمن هستند که به جمهوری اسلامی ایران فشار وارد می کنند و الان آمریکا از هیچ چیز ملت ایران به قدر مسلمان بودن و پای بندی به اسلام ناب محمّدی  ناراحت نیست چرا که آمریکا می خواهد ما از این پای بندی دست برداریم.
حجت الاسلام کوهستانی با اشاره به صحبتهای نوام چامسگی نویسنده مشهور آمریکایی تصریح کرد: تا زمانی که ایران، مستقل باقی بماند و در برابر سلطه آمریکا سر تسلیم فرود نیاورد، دشمنی ها و مخالفت های آمریکا ادامه خواهد داشت. جمهوری اسلامی ایران از نظر آمریکا، غیر قابل پذیرش است؛ چون از استقلال خود چشم پوشی نمی کند.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در راه علم و پیشرفت گام برداشته است و در حال تبدیل شدن به الگویی برای کشورهای دیگر است لذا این مساله برای آمریکا قابل هضم نیست.
رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن با بیان اینکه انقلاب اسلامی با اسرائیل دشمن است و این دشمنی، مایة خشم استکبار جهانی است اذعان داشت: دشمنی نظام مستکبر آمریکایی و هر مستکبری در دنیا با نظام اسلامی، به خاطر پرچم برافراشته عدالت است؛ به خاطر این است که می بیند با نام اسلام و با تعالیم والای اسلام، کشوری دارد به سمت رشد و توسعه و پیشرفت علمی و عملی حرکت می کند و می داند که این، جلوی نفوذ آنها را خواهد گرفت. آنها با هر کشوری که خارج از قلمرو قدرت آنها به توسعه و پیشرفت علمی دست پیدا کند، مخالفند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی کانون آگاهی بخشی و بیداری اسلامی است،عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران با آگاهی های عمیقی که در میان ملت های مسلمان به وجود آورد، زمینه تحولات سیاسی ریشه دار و حرکت ها و سازماندهی های سیاسی چشم گیری را فراهم آورد و امروز در قالب بیداری کشورهای اسلامی منطقه، موجودیت نظام های وابسته به غرب را متزلزل ساخته و منافع قدرت های سلطه گر را به مخاطره انداخته است.
حجت الاسلام کوهستانی خاطرنشان کرد: آمریکا از پیروزی انقلاب تاکنون وقتی نتوانست جلوی رشد انقلاب اسلامی و زلالت اسرائیل را بگیرد روی دشمنی را عوض کرد و از راه مذاکره وارد شد که هم در ایران نفوذ کند و هم خود را به دنیا طوری معرفی کند که کشوری اهل مذاکره و گفتگوست.
رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن اعلام کرد:آمریکا با این نگاه احتیاج به مذاکره پیدا کرد یعنی در واقع حیاتش در این مذاکرات بود .لذا بعد چند سال و چندین جلسه به نوعی قرار داد برجام را با این نگاه که بتواند ایران را مهار کند امضا کرد.
حجت الاسلام کوهستانی یادآور شد:بعد از گذشت دوسال نیم از امضای برجام وقتی دید به اهدافش که نفوذ در ایران و جلو گیری از نفوذ ایران در منطقه و امنیت اسرائیل نرسیده و نمی تواند برسد اقدام به خروج از برجام کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید