طراحی سایت
پنجشنبه 28 تير 1397.
تاریخ :
الخميس 7 ذو القعدة 1439.
|
Jul 19 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

امام جمعه بندرترکمن گفت: متاسفانه عده ای از مسئولین به خاطر منافع دنیوی سر مردم را کلاه گذاشته و به آنان وعده های توخالی دادند،به آیات قران توجهی نکردند که عبرت بگیرند. 

به گزارش آوای ترکمن،حجت الاسلام محمدصالح منصوری در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه با اشاره به روزهای پایانی ماه شعبان و آماده شدن برای ماه بندگی خدا در رمضان اظهار داشت:خوشا به حال آنانی که از فضایل ماههای رجب و شعبان استفاده کرده تا با آمادگی مضاعف وارد ماه رمضان شوند.
وی با اشاره به سالروز اعدام دکتر حشمت از یاران سردار جنگل ،میرزا کوچک خان جنگلی افزود:دکتر حشمت برحسب اعتمادبی جایی که به دشمن کرد موجب شکست نهضت جنگل شد لذا تاریخ درسهای فراوانی را به انسان می دهد همانگونه که قران با بیان زندگی پیامبران و اقوام گذشته همه را به عبرت گیری دعوت می کند.
امام جمعه بندرترکمن با اشاره به خروج آمریکا از برجام و فرصتهای از دست رفته کشور برای پیشرفت و سازندگی تصریح کرد:2سال و اندی از وقت و لحظه های طلایی ملت ما گذشت و وعده های پوچ و توخالی مسئولین از مژده های برجام به ملت محقق نشد.
حجت الاسلام منصوری اذعان داشت:هنوز فیلمهای آن زمان موجود است که با امضای برجام مسئولینی که سنگ برجام را به سینه می زدند این موضوع را حلال مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور و برداشتن تحریمها می دانستند در حالی که هیچ اقدامی در زمینه صورت نگرفت.
وی ادامه داد:وزیر اموز خارجه کشور در 22شهریور 94 در کمیسیون مجلس عنوان کرد کل تحریمهای مالی اتحایه اروپا و آمریکا با برجام برداشته می شود در حالی که در 3مهر 95 در پاسخ به خبرنگاری آمریکایی در خصوص برجام و حل مشکلات و برداشتن تحریمها اعلام کرد ما هیچگاه وعده ای به مردم ندادیم اما موانع کسب وکار را برداشتیم !
وی بیان کرد:انسان بایداستغفار کند از حرفایی که می زند و منکر آن می شود.
خطیب محبوب بندرترکمن با اشاره به بیانات رهبری در دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد:معظم له از روز اول به مسئولین عنوان کرد به آمریکا نباید اعتماد کرد اما آقایان گوش ندادند ایشان هم در جلسه عمومی و خصوصی اعلام کرد به امریکا نباید اعتماد کرد چرا که آمریکا فقط دشمن انرژی هسته ای نیست و با اصل نظام ما مشکل دارد.
حجت الاسلام منصوری عنوان کرد:آقا فرمود اگر می خواهید برجام را امضا کنید خود رییس جمهور آمریکا باید آن را امضا کند نه متحدان اروپایی و سایر ،لذا در طول این سالها اینهمه انرژی هسته ای را نابود کردید،غنی سازی را متوقف ساختید در حالی که اگر غنی سازی را متوقف نکرده بودیم اکنون به کشورهای دیگر احتیاجی نداشتید.
وی ابراز داشت:انرژی هسته فقط مربوط به توان سلاحهای موشکی کشور نمی شود چرا که کاربردهای وسیعی در حوزه های پزشکی،کشاورزی و محیط زیستی و سایر زمینه ها دارد.
امام جمعه بندرترکمن افزود:متاسفانه عده ای از مسئولین به خاطر منافع دنیوی سر مردم را کلاه گذاشته و به آنان وعده های توخالی دادند،به آیات قران توجهی نکردند که عبرت بگیرند.
امام جمعه بندرترکمن تاکید کرد:هر جا حرف ولایت را گوش نکردیم ضربه های زیادی خوردیم "چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی!"
وی اظهار داشت:پس از گذشت 2سال و نیم وشکست برجام اکنون مسئولین می گویند ما آمریکا را شناختیم که قابل اعتماد نیست!شما در طول 40سال انقلاب اسلامی با توطئه هایی که آمریکا و همدستدانش برملت روا داشتند آمریکا را نشناختید حالا الان می گویید آمریکا را شناختیم!
وی با اشاره به اینکه مسئولین باید به فکر ملت باشند خاطر نشان کرد:اگر به منافع ملت توجه نمی شود سوریه ،لبنان ویمن نیزاکنون وجود نداشت لذا از برکت وجود مستشاران بزرگی همچون سردار سلیمانی ،همدانیوصدها شهید مدافع حرم می توان دریافت که منافع ملت مه دوشادوش کشورهای مسلمان منطقه است که اکنون ایستادگی آنان موجی عصبانیت آمریکا و رژیم صهیونیستی شده است.

حجت الاسلام منصوری یادآورشد:ملت ایران در طول 40سال در مقابل توطئه های دشمن و ایادی آن ایستادگی کرد اما ذره ای از خاک کشور را تسلیم دشمن نکرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید