طراحی سایت
پنجشنبه 28 تير 1397.
تاریخ :
الخميس 7 ذو القعدة 1439.
|
Jul 19 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

مهندس حبیب درگاهی رئیس سازمان داوطلبان کشور به همراه محمودی مشاور دبیرکل جمعیت هلال احمر با حضور دربندرترکمن با خیرین وداوطلبین هلال احمرشهرستانهای بندرترکمن وگمیشان درفضایی صمیمانه به گفتگو نشست. 

درابتدای این نشست محمودی مشاور دبیرکل جمعیت هلال احمر با تبیین اصول کارسازمانی پایه،اساس و خط مشی فعالیت در جمعیت هلال احمر را سیره و سخنان گوهربار نبی اکرم(ص) دانست و گفت:ما در کشوری اسلامی زندگی می کنیم که اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر دراهداف، آرمانها و ارکان آن تعریف شده است.

در ادامه مهندس درگاهی رئیس سازمان داوطلبان کشور از تشکیل مجمع خیرین در این سازمان خبر داد و برطرف کردن موانع پیش روی خیرین را از اهدافی برشمرد که در این مجمع دنبال خواهد شد.
وی با بیان اینکه اطلاع رسانی مطلوب و شایسته از فعالیتهای جمعیت هلال احمر در میان آحاد مختلف جامعه باید صورت پذیرد تاکید کرد: بهترین خدمات از سوی سازمان به نیازمندان بایست ارائه گردد و این خدمات باید در قالب به خودکفایی رساندن نیازمندان باشد.
رییس سازمان داوطلبان کشور ضمن قدردانی از خیرین و داوطلبین بندرترکمن و گمیشان بابت اقدامات صورت گرفته توسط آنان درحوزه داوطلبی این شهرستانها ، جهت تکمیل پروژه خیر ساز مرکز جامع پیشگیری،کنترل و درمان سرطان هلال احمربندرترکمن قول مساعد داده و اعلام همکاری کرد.
پس از این نشست جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمرگلستان با حضور مهندس درگاهی درمحل سالن جلسات هلال احمربندرترکمن برگزارشد.
دراین جلسه دکتر هروی سرپرست جمعیت هلال احمراستان گلستان گفت: جهت پیشبرداهداف و برنامه ها در قالب شیوه نامه و تفاهم نامه با سازمانها و نهادهای دیگر وارد تعامل خواهیم شدتا با استفاده از ظرفیتهای متقابل وهم افزایی صورت گرفته کارآمدی و اثربخشی افزایش یابد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید