طراحی سایت
پنجشنبه 28 تير 1397.
تاریخ :
الخميس 7 ذو القعدة 1439.
|
Jul 19 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش بندرترکمن با حضور اعضای شورا و محوریت بزرگداشت روز معلم در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد. 

به گزارش آوای ترکمن، فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه اظهار داشت:آموزش و پرورش تنها ارگانی است که بر همه اقشار جامعه تاثیرگذاراست لذا باید به آموزش و پرورش اهمیت ویژه ای داد.

وی همچنین از تلاش های پرسنل آموزش و پرورش شهرستان تشکر کرد و افزود:با تلاش و همکاری باید سعی شود که زمینه ارتقاء علمی و فرهنگی شهرستان را فراهم کرده و ذهنیت دانش آموزان و جامعه را متحول کنیم.
همچنین مسعود ایمری رئیس آموزش و پرورش شهرستان نیز بیان کرد:کلیه مصوبات در سال 96 با تمام تلاش پیگیری شده و بسیاری از آن ها اجرایی شد که تحولات خوبی در زمینه های عمرانی ، آموزشی ، پرورشی صورت گرفت.
وی همچنین از برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم در 17 و 18 اردیبهشت خبر داد و اذعان داشت:این مراسم امسال طی دو روز برگزار می شود که در 17 اردیبهشت از معلمان دوره ابتدایی و 18 اردیبهشت از معلمان دوره اول و دوم متوسطه و هنرستان ها قدردانی خواهد شد.
در انتها نیز هر یک از حاظرین در جلسه انتقادات و پیشنهاداتی را در زمینه های آموزشی و پرورشی مطرح کرده و مورد نقد و بررسی قرار دادند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید