طراحی سایت
جمعه 1 تير 1397.
تاریخ :
الجمعة 9 شوال 1439.
|
Jun 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

نشست آخرین هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری شایسته مسابقات والیبال ساحلی کشوری در فرمانداری بندرترکمن برگزار شد. 

به گزارش آوای ترکمن،الیاس هیوه چی با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری والیبال ساحلی در روزهای 6تا 8 اردیبهشت ماه در بندرترکمن در جمع مسئولین برگزاری مسابقات اظهار داشت: تمامی ادارات و نهادهای شهرستان ترکمن همدل شدند تا بندرترکمن میزبان آبرومندی برای این رویداد کشوری باشد.

وی در این خصوص افزود: تمامی هماهنگی های بین بخشی انجام شده و رده بندی و فینال این مسابقات نیز بصورت زنده از تلویزیون پخش خواهد شد.
عبدالقدیراونق رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن نیز در این خصوص بیان کرد:جلسات متعددی در راستای برگزاری هرچه بهتراین مسابقات صورت گرفته است.
وی با اعلام آمادگی کامل در راستای برگزاری بهینه این تورنمنت کشوری افزود:فدراسیون با در نظر گرفتن توانمندی های بازیکنان گلستانی و بازیکنان مستعد شهرستان تصمیم براین گرفت تا مسابقات کشوری والیبال ساحلی را در بندرترکمن برگزار کند.
اونق هدف از مسابقات روزهای 24و25 فروردین را که با حضور بیش از20تیم و با حضور بازیکنان ملی پوش برگزارشده بود را نیز آمادگی برای این مسابقات کشوری دانست و خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه این مسابقات پخش زنده می شود از تماشاگران خواهشمندیم با حضور در محل برگزاری مسابقات باعث دلگرمی تیم ها شوند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید