طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
تاریخ :
الأحد 10 ذو القعدة 1439.
|
Jul 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

نماینده مردم غرب استان درمجلس گفت: اتمام‌ و بهره برداری جاده 4بانده بندرترکمن به کردکوی ازاولویتهای مهم در سال جاری است. 

به گزارش آوای ترکمن،رامین نورقلی پور نماینده مردم غرب استان در مجلس در مصاحبه با خبرنگار ما با اشاره به پیگیری زیرساخت های جاده ای حوزه انتخابیه غرب استان اظهار داشت: طی نشست با مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص اتمام برخی جاده های روستایی بندرگز،کردکوی و جاده چهارکوه در کردکوی و جاده قل قلی در بندرگز و همچنین جاده ای که شهر بندرگز را به بیمارستان جدیدالتاسیس بندرگز و گز وصل میکند بحث های خوبی انجام‌ شد.

وی اتمام‌ و به بهره برداری رساندن جاده 4بانده بندرترکمن به کردکوی را از مباحث مهم در حال پیگیری ذکرکرد و افزود: امیدواریم درسال 97 این جاده 4بانده رابه بهره برداری برسانیم.
نماینده مردم غرب استان درمجلس همچنین احداث کمربندی بندرترکمن را از موارد مهم مورد پیگیری ذکر و تصریح کرد:طرح مطالعاتی این پروژه تا دوماه دیگر به اتمام خواهد رسید و پس از آن جهت جذب اعتبارات اجرایی آن تلاش خواهیم نمود.
نورقلی پور خاطرنشان کرد:درآینده نزدیک احداث جاده 4 بانده بندرترکمن به آق قلا و بندرترکمن به گمیشان و احداث باند غربی کمربندی بندرترکمن را که در واقع به عنوان جاده ساحلی و توریستی خواهدبود پیگیری خواهیم‌نمود‌.
وی یادآور شد:این کمربندی غربی بندرترکمن از طریق نوارساحلی میتواند جاده بندرترکمن به بندرگزرا به جاده بندرترکمن به گمیشان وصل کند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید