طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
تاریخ :
الأحد 10 ذو القعدة 1439.
|
Jul 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

طی 12روز از اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی بندرترکمن تا کنون 450نوع از اماکن عمومی و توزیع غذایی مورد بازدید قرار گرفته است. 

به گزارش آوای ترکمن،مجید کر مسئول واحد بهداشت محیط بندرترکمن با اشاره به این خبر افزود:از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی تاکنون 450اماکن تهیه غذایی و اماکن عمومی مورد بازدید بازرسان طرح قرار گرفته که 275مکان عمومی بوده است.

وی تصریح کرد:در اجرای طرح سلامت نوروزی راهبر کلی ارتقا وضعیت بهداشت محیطی به ویژه مراکز حساس از جمله رستورانها،قنادی ها،کبابی ها کنترل قلیان در این مراکز است لذا حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی از اهداف مهم این طرح است.
مسئول بهداشت محیط بندرترکمن اضافه کرد:در این مدت تعداد بازدید از سامانه های آبرسانی شهری و روستایی12مورد،معدوم سازی مواد غذایی یا تاریخ مصرف گذشته 300کیلوگرم،کلرسنجی از آب شرب295مورد و ارجاع متخلفین به مراجع قضایی19مورد بوده است.
وی با اشاره به بازدید ناظران و بازرسان از856مورد از مراکز عمومی شهری و روستایی،تهیه غذا و سایر اماکن در طول اجرای طرح سلامت نوروزی خاطرنشان کرد:کل اماکن عمومی275مورد بوده که حداقل یک بار در این مدت باید مورد بازرسی کارشناسان طرح قرار گیرد.
مجیدکر ادامه داد: 3ناظر و 8بازرس در قالب 4 اکیپ 2نفره بازدید از 856نوع از مراکز تهیه غذا شهری و روستایی و 275اماکن عمومی را در طرح سلامت نوروزی بندرترکمن به عهده دارند.
وی بیان کرد:در راستای هرچه بهتر اجرای طرح سلامت نوروزی مردم می توانند با شماره 34493415تماس حاصل نمایند و شکایتها ،تخلفات و موارد موجود را مطرح کنند همچنین سامانه کشوری 190 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ثبت شکایات مردمی است.
مجید کر تاکید کرد: نظارت بازرسان در ساعات اداری و غیر اداری تا ساعت 8عصر است لذا مردم می توانند برای اجرای هرچه بهتر این طرح ضمن تماس با کارشناسان طرح، موارد مشاهده شده را ارجاع دهند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید