طراحی سایت
جمعه 31 فروردين 1397.
تاریخ :
الجمعة 5 شعبان 1439.
|
Apr 20 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

طی 12روز از اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی بندرترکمن تا کنون 450نوع از اماکن عمومی و توزیع غذایی مورد بازدید قرار گرفته است. 

به گزارش آوای ترکمن،مجید کر مسئول واحد بهداشت محیط بندرترکمن با اشاره به این خبر افزود:از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی تاکنون 450اماکن تهیه غذایی و اماکن عمومی مورد بازدید بازرسان طرح قرار گرفته که 275مکان عمومی بوده است.

وی تصریح کرد:در اجرای طرح سلامت نوروزی راهبر کلی ارتقا وضعیت بهداشت محیطی به ویژه مراکز حساس از جمله رستورانها،قنادی ها،کبابی ها کنترل قلیان در این مراکز است لذا حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی از اهداف مهم این طرح است.
مسئول بهداشت محیط بندرترکمن اضافه کرد:در این مدت تعداد بازدید از سامانه های آبرسانی شهری و روستایی12مورد،معدوم سازی مواد غذایی یا تاریخ مصرف گذشته 300کیلوگرم،کلرسنجی از آب شرب295مورد و ارجاع متخلفین به مراجع قضایی19مورد بوده است.
وی با اشاره به بازدید ناظران و بازرسان از856مورد از مراکز عمومی شهری و روستایی،تهیه غذا و سایر اماکن در طول اجرای طرح سلامت نوروزی خاطرنشان کرد:کل اماکن عمومی275مورد بوده که حداقل یک بار در این مدت باید مورد بازرسی کارشناسان طرح قرار گیرد.
مجیدکر ادامه داد: 3ناظر و 8بازرس در قالب 4 اکیپ 2نفره بازدید از 856نوع از مراکز تهیه غذا شهری و روستایی و 275اماکن عمومی را در طرح سلامت نوروزی بندرترکمن به عهده دارند.
وی بیان کرد:در راستای هرچه بهتر اجرای طرح سلامت نوروزی مردم می توانند با شماره 34493415تماس حاصل نمایند و شکایتها ،تخلفات و موارد موجود را مطرح کنند همچنین سامانه کشوری 190 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ثبت شکایات مردمی است.
مجید کر تاکید کرد: نظارت بازرسان در ساعات اداری و غیر اداری تا ساعت 8عصر است لذا مردم می توانند برای اجرای هرچه بهتر این طرح ضمن تماس با کارشناسان طرح، موارد مشاهده شده را ارجاع دهند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید