طراحی سایت
جمعه 1 تير 1397.
تاریخ :
الجمعة 9 شوال 1439.
|
Jun 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

امام جمعه بندرترکمن گفت: روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به سال نو تذکر به انسانهایی است که در حد توان خود برای یاری به نیازمندان دستان سخاوتمند خویش را بازکرده و از محرومان جامعه دستگیری کنند. 
به گزارش آوای ترکمن،حجت الاسلام محمدصالح منصوری در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین با اشاره به سالروز تاسیس کمیته امداد و خدمات این نهاد مقدس اظهار داشت:یکی از کارهای بزرگ امام خمینی( ره)سه هفته بعد از پیروزی انقلاب،تاسیس کمیته امداد برای یاری به نیازمندان بود.
امام جمعه بندرترکمن افزود:کسانی که زیباییهای نظام را ندیدند خدمات بی شمار این نهاد مقدس را در یاری به نیازمندانی که با کمک این نهاد به مدارج بالای علمی رسیده و نخبه های بزرگ نظام شدند را ببینند.
وی تصریح کرد:خدمات فراوان این نهاد در بخش مسکن،درمان،اشتغال،ازدواج و سایر زمینه های به حدی است که جامعه را به سمت بالندگی سوق داده و موجب سرافرازی نظام اسلامی شده است.
حجت الاسلام منصوری با اشاره به نزدیکی سال نو و دستگیری از نیازمندان با شرکت در جشن همدلی نیکوکاری اذعان داشت:روزهای پایانی سال ونزدیک شدن با سال نو تذکر به انسانهایی است که در حد توان خود برای یاری به نیازمندان دستان سخاوتمند خویش را بازکرده و از محرومان جامعه دستگیری کنند.
خطیب توانمند بندرترکمن با اشاره به هفته درختکاری و اقدامات ارزمند در خصوص کاشت نهال در خیابانها،منازل و میادین بیان کرد:هفته درختکاری و پرورش و کاشت درخت فرصتی ارزشمند است که پاداشی بزرگ و ارزشمند به همراه دارد.
وی اضافه کرد:سال گذشته در مسیر بندر به سیجوال نهالهای فراوانی کاشته شد که متاسفانه نگهداری خاصی در باب این نهالها صورت نگرفت و ثمری نداد اما امسال نیز باز همین نهالها در مسیر سیجوال کاشته می شود که انتظار است مردم و شهروندان نسبت به رسیدگی این نهالها توجه لازم را داشته باشند تا ضمن تامین فضایی سبز از موهبت این نعمت استفاده فراوان شود.
حجت الاسلام منصوری با اشاره به17اسفند سالروز شهادت شهید ابراهیم همت سردار بزرگ انقلاب از معجزات و کرامات این شهید مطلبی را بیان کرد.
امام جمعه بندرترکمن در خاتمه از افرادی که در فوت والده ایشان ابراز همدردی نمودند تشکر کرد و خود را شریک غمهای مردم دانست.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید