طراحی سایت
جمعه 1 تير 1397.
تاریخ :
الجمعة 9 شوال 1439.
|
Jun 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

امام جمعه بندرترکمن گفت: یکی از زیبایی های نظام حضورتماشایی ملت انقلاب در راهپیمایی 22بهمن است تا ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام وشهدا وظیفه الهی وانسانی خویش را انجام دهند. 

به گزارش آوای ترکمن؛ حجت الاسلام محمدصالح منصوری در خطبه های سیاسی عبادی جمعه با تبریک یوم الله فجر با اشاره به سالگرد عملیات والفجر8 در منطقه فاو اظهارداشت:در این عملیات جان برکفان انقلاب اسلامی با معجزات فراوانی همراه شدندکه با چشم مادی نمی توان آن را دید.

وی افزود: بعد از سالها هنوز نیز تئوریسن های جنگی در مورد عبور رزمندگان اسلامی از رودخانه وحشی اروند که در هنگام جزرو مد سرعت آن بسیار شدید است درتحیر هستند.

امام جمعه بندرترکمن با اشاره به صنین انداز شدن بانگ الله اکبر در شب21بهمن تصریح کرد: همچون سالهای گذشته نوای الله اکبر بمناسبت پیروزی انقلاب در کشورطنین انداز خواهد شد تا با این نوا اعلام کنیم ملت ایران ادامه دهنده راه امام وشهداست.

حجت الاسلام منصوری اذعان داشت:درطول38سال از انقلاب اسلامی ، دشمن با تمام قوا کار کرد وبا تحریم وفشار درصدد فروپاشی نظام ایران بود اما زهی خیال باطل  که ملت غیور ایران به دور از تمام تحریم وفشارها خواهان انقلاب اسلامی هستند.

امام جمعه بندرترکمن با اشاره به بیانات رهبری در خصوص حضور ملت در سالگرد پیروزی انقلاب عنوان کرد:امسال حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن بسیار تماشایی تراز سالهای دیگر است ومردم با تمام قوا می آیند تا دشمن را ناامید ومایوس سازند.

وی ادامه داد:یکی از زیبایی های نظام حضورتماشایی ملت انقلاب در راهپیمایی 22بهمن است تا ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام وشهدا وظیفه الهی وانسانی خویش را انجام دهند.

خطیب توانمند بندرترکمن خاطر نشان کرد:به خدماتی که طی 39سال انقلاب به مردم شد باید دقت شودلذا مردم با حضورپرشور درراهپیمایی 22بهمن پاسخ قاطعی به دشمنان انقلاب می دهند تا انان را در دستیابی به مقاصد پلیدشان ناامید کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید