طراحی سایت
پنجشنبه 3 خرداد 1397.
تاریخ :
الخميس 10 رمضان 1439.
|
May 24 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: تظاهرات و راهپيمائي مردم در22بهمن نماد حضور مردم در پاسداري از ارزش ها و آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن و پشتوانه مردمي نظام به عنوان اصلي ترين پشتوانه و سرمايه كشور مي باشد. 

به گزارش آوای ترکمن،در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حجت الاسلام جعفر کوهستانی در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تنها نظامی است در دنیا که اتکایش به نصرت الهی و مردم است؛از این رو حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مهر تاییدی برای نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: تظاهرات و راهپيمائي مردم در22بهمن نماد حضور مردم در پاسداري از ارزش ها و آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن و نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمي نظام به عنوان اصلي ترين پشتوانه و سرمايه كشور مي باشد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن تصریح کرد: بی شک حضور مردم در راهپيمايي 22بهمن، صحنه نمايش بيداري و هوشياري ملت اسلامي، اتحاد و همدلي آنان و توجه به سرنوشت كشور و اعلام بيزاري از دشمنان نظام اسلامي است كه از يكسو موجب دلگرمي و نويدي براي دوستان نظام اسلامي است و از سوي ديگر توطئه هاي دشمنان داخلي و خارجي انقلاب اسلامي را خنثي خواهد نمود.
حجت الاسلام کوهستانی اذعان داشت: اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن هر سال نسبت به سال گذشته بیشتر می‌شود و این اهمیت و حضور هیچ‌گاه فروکش نکرده است ،چون با گذشت هرسال توطئه‌های دشمنان علیه منافع نظام بیشتر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: مردم ایران با داشتن رهبری بصیر و آگاه دشمن خود را خوب می شناسند،لذا حضور مردم در راهپیمایی امسال محقق کننده تمامی منافع نظام و برطرف کننده تمامی ضررهای احتمالی است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن تاکیدکرد:حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال، بیش از هر سالی ضرورت دارد و این حضور باعث می شود که آمریکا و ایادیش دریابند اعمال تحریم های غیر انسانی شان هیچ تاثیری بر نگرش مردم ایران در خصوص حکومت جمهوری اسلامی ندارد و تا پای جانشان پای آن نظام و خون شهدا ایستاده اند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید