طراحی سایت
پنجشنبه 3 خرداد 1397.
تاریخ :
الخميس 10 رمضان 1439.
|
May 24 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

مراسم کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه حضرت زینب کبری(س) به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش با حضور باشکوه مسئولین شهرستانی و مردم روستای پنج پیکربندرترکمن در این روستا برگزار شد. 

به گزارش آوای ترکمن،الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری بندرترکمن در مراسم کلنگ زنی این مدرسه اظهار داشت:احداث مدرسه یک کار خداپسندانه است،امید است این کار در شهرستان و استان ادامه پیدا کند.
وی افزود:در حوزه آموزش و پرورش کاستی هایی هم وجود دارد که باید همه ما این کاستی ها را دیده و برای رفع آن تلاش کنیم.
هیوه چی از محمد حاجی شیر محمد لی از خیر ساخت این مدرسه تشکر کرد و اذعان داشت:حوزه آموزش بسیار مهم است،زیرا انسان در این حوزه پرورش می یابد و در این حوزه،مدیران آینده تربیت می شوند لذا این نیکو کار عزیز هم در همین حوزه آموزش دیده و یکی از دغدغه های وی نیز تلاش در جهت بهبود اوضاع علمی و آموزشی است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در حوزه آموزش دو مقوله وجود دارد بیان کرد:دین ما می گوید انسان، مسئول به دنیا آمده است و در برابر همه چیز مسئول است و این نیکوکار عزیز نیز خود را به نوعی مسئول دانسته است که این امر خداپسندانه را انجام داده است،این هدف هدف والایی است و امیدوارم ساخت این مدرسه موجب بهبود علمی و آموزشی دانش آموزان عزیز این روستا شود.
در ادامه ایمری رئیس آموزش و پرورش شهرستان خاطر نشان کرد: محمد شیر محمد لی،نیکوکار مدرسه سازی است که هدف بسیار خوبی را انتخاب کرده که رضایت خدا نیز در همین است.
وی افزود:این کار جزء صدقه ی جاریه و کاری است که وقتی انسان از این دنیا نیز رخت بر بست،باز هم ثواب آن به انسان می رسد.
شایان ذکراست محمد شیر محمد لی خیری است که ساخت کامل این مدرسه مدرسه را بر عهده گرفته است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید