طراحی سایت
جمعه 1 تير 1397.
تاریخ :
الجمعة 9 شوال 1439.
|
Jun 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی‌ در آخرین روز این هفته رئیس هلال احمربندرترکمن ، کارکنان و اعضای داوطلب به دیدار پرسنل فرماندهی مرزبانی‌ این شهرستان رفتند. 

به گزارش آوای ترکمن ، در این دیدارمهدی جعفری رئیس هلال احمربندرترکمن امنیت کنونی مردم،جامعه و مرزهای کشور را مدیون تلاش و زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی و مرزبانان غیور و متعهد دانست .

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی و مرزبانان اظهار داشت:تعامل نزدیک فرماندهی مرزبانی و هلال احمر بندرترکمن در اجرای برنامه های مختلف از جمله مانور امداد و نجات دریایی در جهت تامین آرامش کشور موثر است.
در ادامه تمسکنی جانشین فرمانده مرزبانی بندرترکمن به تلاشهای ناجا جهت فرهنگسازی عمومی در خصوص رواج قانون مداری در سطح جامعه اشاره کرد و گفت:فرماندهی مرزبانی ناجا دارای تعامل نزدیک با مردم می باشد‌ و در خصوص رواج قانون مداری در بین اقشار جامعه از جمله مهدهای کودک و مدارس برنامه های مختلف و متنوع توسط این ارگان اجرا می شود.
وی‌ عنوان کرد:جمعیت هلال احمرسازمانی مردم نهاد می باشد و داوطلبان این مجموعه که برخاسته از دل مردم هستند می توانند در راستای رواج فرهنگسازی قانونمدار بودن نقش مهم و تاثیرگذار داشته باشند.
در پایان جانشین فرمانده مرزبانی بندرترکمن در خصوص برگزاری دوره های آموزشی مانند آموزش سکانداری و بقاء در دریا جهت آموزش نجاتگران پایگاه امداد و نجات ساحلی هلال احمر بندرترکمن اعلام آمادگی کرد.
شایان ذکر است :در این دیدار مسئولین این دو نهاد به تعامل،هم اندیشی و بهره مندی از ظرفیتهای متقابل و همکاری درموضوعات مشترک کاری تاکید کردند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید