طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
تاریخ :
الأحد 10 ذو القعدة 1439.
|
Jul 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

رییس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی بمناسبت هفته تربیت بدنی در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش آوای ترکمن ، فرشید استادی کم با ذکر این خبر افزود:بیش از 19برنامه فرهنگی ورزشی با رویکرد توسعه و ترویج فرهنگ ورزش های همگانی و آشنایی خانواده ها و جامعه برای شاداب سازی روح و جسم پیش بینی شده است.

وی با اشاره به ایام هفته تربیت بدنی و ورزش ضمن تاکید بر اهمیت این هفته به جهت توسعه و گسترش فرهنگ ورزش در بین آحاد مردم و نقش کلیدی آن در تأمین سلامت جسمی و روحی جامعه و به خصوص نوجوانان و جوانان که آینده ساز این مملکت می باشند، عنوان کرد: توجه جدی تر به برنامه های اجرایی شهرستان در هفته تربیت بدنی و ورزش یکی از نیازهای لازم و ضروری در جامعه است.
استادی کم اذعان داشت: برنامه های هفته تربیت بدنی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و فرهنگسازی ورزش پیش بینی شده است.
رییس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن با اشاره به بخشی از این برنامه ها خاطر نشان کرد: در برنامه های هفته تربیت بدنی از تمام طیف ها و رشته های ورزشی بهره برده شده تا تنوع لازم در آن ایجاد شود.
وی یادآور شد: این هفته شرایطی را ایجاد می کنند که مردم ورزش را در زندگی خود بخوبی احساس کنند و این رسالت رسانه ها را برای آگاهی سازی عمومی سنگین تر می کند.
شایان ذکر است 26 مهر تا 2 آبان به نام هفته تربیت بدنی و ورزش نام گذاری شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید