طراحی سایت
پنجشنبه 28 تير 1397.
تاریخ :
الخميس 7 ذو القعدة 1439.
|
Jul 19 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

پنجمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان ترکمن صبح امروز با حضور فیروزی فرماندار و سایر اعضاء ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. 

به گزارش آوای ترکمن به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ عبدالحکیم فیروزی فرماندار بندرترکمن ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و قبولی عبادات با اشاره به انتخاب روستای چپاقلی از بخش مرکزی شهرستان بعنوان روستای بدون بیکار در ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت : برای اجرای پروژه روستای بدون بیکار در استان با درخواست استاندار برای استان 14 روستا در نظر گرفته شده که برای هر شهرستان یک روستا بود که برای شهرستان ترکمن نیز روستای چپاقلی بر اساس الویت بندی های صورت گرفته انتخاب گردید.

وی افزود:کلیه اعضا اجرایی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان برای این روستا با انجام کار کارشناسی طرح ها و اقداماتی را که می توانند برای روستا انجام دهند به صورت طرح برای بررسی و تصویب ارائه نمایند . بعنوان نمونه افراد بیکار واقعی شناسایی شوند ، علایق آنها بررسی شود و بر اساس پتانسیل های بالقوه روستا و علایق مردم این روستا، فرصت های شغلی مناسب مشخص شود و با آموزش مناسب به مردم بیکار روستا زمینه اشتغال آنها را در زمینه دام ، حوزه آبزی پروری ، صنایع دستی و گردشگری و ...  فراهم نماییم. 
فیروزی تاکید کرد: اگر کارها با مطالعه و علمی صورت گیرد نتیجه کارها خوب خواهد بود پس هر دستگاه به صورت ویژه در انجام این امر وارد شده و کار کارشناسی انجام دهند و طرح های متناسب با امکانات و توانایی های مردم و روستا را ارائه نمایند.
وی تصریح کرد: توانمندسازی فردی اهالی روستا در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی خواهد بود .
در ادامه هر یک از مسئولین حاضر در جلسه در خصوص توانایی های دستگاه خود برای حل رفع معضل بیکاری در این روستا در صورت رفع برخی از معضلات و همکاری های مردم روستا مواردی را ارائه کردند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید