طراحی سایت
جمعه 1 تير 1397.
تاریخ :
الجمعة 9 شوال 1439.
|
Jun 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

امام جمعه بندرترکمن گفت:تمجید از حکومت ننگین پهلوی و زیر سوال بردن خدمات 38ساله نظام خلاف قانون مطبوعات در کشور و نظام است چرا مسولین خود را به تساهل و تغافل زده اند ؟!نگذارید با انتشار این فصلنامه مدیون خون شهدا شوید. 

به گزارش آوای ترکمن ،حجت الاسلام محمد صالح منصوری در خطبه های سیاسی عبادی جمعه با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان اظهار داشت:شورای نگهبان فیلتر بزرگ و مهمی در نظام است.
امام جمعه بندرترکمن افزود: این شورا نقش مهم و جدی در تصویب مصوبات مجلس شورای اسلامی دارد و بنا به فرمایشات رهبری اسلامیت نظام را حفظ می کند.
وی با انتقاد از مطالب فصلنامه ای در گرگان که با توهین به مقدسات و سکوت مسولین همچنان در حال انتشار است و به کار خود ادامه می دهد تصریح کرد:متاسفانه مدتهاست که فصلنامه ای در استان منتشر می شود که انحرافات بسیار در آن منتشر شده و مسولین استانی برخوردی با گردانندگان آن ندارند.
حجت الاسلام منصوری با اشاره به ارتزاق این فصلنامه از درآمد و یارانه دولتی و توهین آشکار آن به مراجع تقلید و مسخره کردن مقدسات اسلامی اذعان داشت: طبق قانون مطبوعات ، اهانت به دین مبین اسلام و مراجع تقلید جرم است لذا برخورد جدی مسولین قضایی و نظامی با انتشار این فصلنامه به شدت احساس می شود.
وی با اشاره به توهینات دامنه دار این فصلنامه اضافه کرد: در این فصلنامه به جای عنوان کردن امام خمینی از آیت الله خمینی استفاده شده است،همچنین در این فصلنامه بارها با حمایت از ضدانقلاب ، انقلابیون و رحانیون را در مبارزات علیه رژیم پهلوی عقبتر از منافقین دانسته و با تمجید منافقین جای شهید و مجرم و جنایتکار عوض شده است که جای بسی تاسف است.
امام جمعه بندرترکمن با انتقاد از عملکرد این فصلنامه خاطر نشان کرد: تمجید از حکومت ننگین پهلوی و وزیر سوال بردن خدمات 38ساله نظام خلاف قانون مطبوعات در کشور و نظام است چرا مسولین خود را به تساهل وتغافل زده اند ؟!نگذارید با انتشار این مطالب مدیون خون شهدا شوید.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید