طراحی سایت
جمعه 1 تير 1397.
تاریخ :
الجمعة 9 شوال 1439.
|
Jun 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

مسئول روابط عمومی اداره ورزش وجوانان بندرترکمن گفت: تیم ملی ب والیبال ساحلی زیر 21 سال ایران با ترکیب رسول یمرلی (ورزشکار گلستان) و محمدرضا شبیری با شکست در برابر تیم تایلند ازمسابقات قهرمانی جهان در چین حذف شد. 

به گزارش آوای ترکمن ، علی روشن شمال در گفت وگو با خبرنگار ما اظهارداشت: بامداد سه شنبه تیم ملی ب با ترکیب رسول یمرلی از بندرترکمن و محمدرضا شبیری در گروه مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر21 سال جهان به مصاف تایلند رفتند که در یک دیدار نزدیک با نتیجه 20 بر 18 و 22 بر 20 مغلوب تایلند با ترکیب ناراتون و اکاراپون شدند.
به گفته وی؛ این دیدار ساعت شش و بیست دقیقه سه شنبه 20تیرماه به وقت ایران و در ️زمین شماره 3 شهر نانجینگ برگزار شد و قضاوت دیدار را ژوان هو از چین و سوگ خیم چونگ ازمالزی بر عهده داشتند.
این مسابقات از 20 تیر آغاز و تا 25 این ماه در شهر نانجینگ چین ادامه دارد.
به گزارش ایرنا جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی بازیکنان تیم ملی الف زیر 21 سال ایران هستند که در جدول اصلی از روز چهارشنبه 21 تیرماه به مصاف رقبا می روند.
آرش رامسری به عنوان مربی و کامران ذوقی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این رقابت ها همراهی می کنند. 
بندرترکمن با 2800 ورزشکار بیمه شده در غرب استان گلستان واقع بوده وملی پوشان ساحلی متعددی را در ادوار مختلف به جامعه والیبال معرفی کرده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید