طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
تاریخ :
الأحد 10 ذو القعدة 1439.
|
Jul 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

صرافی ها بیشتر از آنچه که فکر کنید خلوت هستند و هیچ خرید و فروشی در آنان صورت نمی پذیرد، حتی دست فروشان دلاری که در اطراف میدان فردوسی همه روزه اقدام به فروش دلار هم می کردند خبری از آنها نیست. 

به گزارش آوای ترکمن،شب گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با اعلام تک نرخی شدن ارز و عرضه دلار 4200 تومانی از امروز گفت: نرخ دلار از (سه‌شنبه) برای تمام فعالان اقتصادی و برای رفع همه نیازهای قانونی و اداری آنان، نیازهای خدماتی مسافران، دانشجویان، محققان و دانشمندانی که برای کارهای تحقیقاتی خود به ارز نیاز دارند، ۴۲۰۰ تومان خواهد بود.

خبرنگار دانا امروز به سراغ صرافی ها رفت تا وضعیت خرید و فروش ارز را بررسی کند اما هیچ خبری از دلار 4200 تومانی در صرافی ها و صف طویل خرید ارز در آنها نبود.

بعد از پرس و جویی که از صرافی ها کردیم و علت را از آنان جویا شدیم گفتند ما هم مثل بقیه مردم فقط اخبار را شنیده ایم و هنوز موضوعی درباره دلار 4200 تومانی به صرافی ها اعلام نشده است.

به گزارش خبرنگار دانا صرافی ها صبح امروز بسیار خلوت هستند و هیچ خرید و فروشی در آنان صورت نمی پذیرد، حتی خبری از دست فروشان دلاری که در اطراف میدان فردوسی همه روزه اقدام به فروش دلار هم می کردند نیست.

تابلو های نمایان گر نرخ ارز هم در صرافی ها همه اعداد صفر را نشان می دهند و خبری از قیمت بروز دلار در صرافی ها نیست و مردم همچنان سرگردان هستند و نتوانسته اند اقدام به خرید دلار 4200 تومانی کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید