طراحی سایت
جمعه 31 فروردين 1397.
تاریخ :
الجمعة 5 شعبان 1439.
|
Apr 20 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان گفت: بازار فروش، حلقه مفقوده زنجیره کار بانوان استان گلستان است.    

به گزارش آوای ترکمن ، کلثوم غفاری ظهر شنبه در نشست بانوان فرهیخته استان گلستان با مشاور وزیر کشور که در گرگان برگزار شد، گفت: اقوام مختلف استان گلستان در کنار یکدیگر با همدلی و همگرایی پیوسته در تمام صحنه‌ها حضور دارند، گرچه به دلیل گوناگونی اقوام و امکانات تحقق‌نیافته گاهی دچار آسیب‌هایی شده و نیازمند توجه بیشتر است.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی استان گلستان و کشاورزی بودن صنعت این استان نیاز است اتفاقاتی رخ دهد چرا که صنایع ما وضعیت خوبی ندارد.

غفاری اظهار کرد: گلستان استانی نوپا و با حداقل امکانات است و تمام تلاش مسئولان استانی این است که با حداقل امکانات استان گلستان را به پای استان های دیگر برسانند.

ظرفیت استعدادهای قومی محلی مورد استفاده قرار می گیرد

مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان تصریح کرد: در حوزه بانوان تلاش ما این است که در سراسر استان گلستان از ظرفیت استعدادهای بومی، محلی، قومی و ... بانوان نهایت استفاده را ببریم.

غفاری اظهار کرد: متأسفانه حلقه مفقوده زنجیره کار بانوان گلستانی بازار فروش است که مدام از سوی بانوان انعکاس داده می‌شود.

مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان افزود: گلستان به لحاظ تعاونی بانوان از لحاظ کمیتی در رده‌های بالای کشور قرار دارد و آنچه مشاهده می‌شود تلاش مضاعف بانوان بوده که نیاز به حمایت دارند.

وی در رابطه با بحث حمایت از سازمان‌های مردم نهاد اظهار کرد: ۱۷۰ سازمان مردم نهاد طبق تفاهم‌نامه با معاونت زنان ریاست جمهوری داشتیم تلاش می‌کنیم در راستای استفاده از این ظرفیت‌ها گام برداریم.

غفاری گفت: بحث سلامت بانوان هم امری مهم بوده که نیاز به پیگیری جدی دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید