طراحی سایت
يكشنبه 31 تير 1397.
تاریخ :
الأحد 10 ذو القعدة 1439.
|
Jul 22 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت که معلمان ابتدایی کودکی دانش آموزان را به هنگام تربیت و آموزش این قشر به رسمیت شناخته و به خانواده های آنان نیز یاد بدهند که کودکی کردن حق فرزندان است. 

به گزارش آوای ترکمن به نقل از ایرنا ، رضوان حکیم زاده روز دوشنبه در جشن آغاز سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان گلستان در گرگان، اظهار کرد: امروزه کودکان را مشغول گوشی و تبلت و یا سنجش و تست برای ورود به زندگی بزرگسالی کرده ایم.
وی اضافه کرد: معلمان ابتدایی با توجه به وظیفه خطیر در تربیت و آموزش کودکان، باید به این قشر یاد بدهند که با نشاط کودکی کنند.
معاون وزیر آموزش و پرورش بررعایت عدالت در تربیت و آموزش دانش آموزان نیز تاکید کرد و گفت: اینکه برخی زودتر یاد می گیرند یک موهبت الهی است و باید به آنها آفرین گفت، ولی معلم باید به سراغ دانش آموزی که نیاز بیشتری به تشویق و محبت برای یادگیری دارد، برود و این سرمایه گذاری آینده دانش آموز نیازمند برای پیشرفت دگرگون خواهد کرد.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان گلستان نیز با بیان اهمیت سرمایه گذاری در حوزه تعلیم و تربیت برای توسعه کشور، گفت: دوره ابتدایی فرصت طلایی در حوزه تعلیم و تربیت برای شکوفایی خلاقیت کودکان به شمار می رود و معلم این دوره نقش بسزایی در تربیت و آموزش دانش آموز ایفا می کند.
محمدباقر مسعودی؛ همچنین از ورود 325 دانشجوی دختر و پسر به دانشگاه فرهنگیان گلستان در شهرهای گرگان و گنبدکاووس در سال تحصیلی جاری خبر داد و گفت: بیش از 60 درصد این دانشجویان برای بکارگیری در دوره ابتدایی پذیرش شده اند.
دو گروه از ورودی های سال های 91 و 92 دانشگاه فرهنگیان گلستان امسال فعالیت در امر تعلیم و تربیت را در آموزش و پرورش استان آغاز کردند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید