طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
تاریخ :
الإثنين 30 ربيع أول 1439.
|
Dec 18 2017.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با اشاره به روند سالمندی در استان گفت: سازمان‌های مردم نهاد استان گلستان به حوزه سالمندی ورود پیدا می‌کنند. 

به گزارش آوای ترکمن ، عبدالرضا چراغعلی پیش از ظهر امروز در آیین گرامیداشت روز جهانی سالمندان اظهار داشت: اطلاعات دقیقی داریم که تراژدی و داستان غم‌انگیز سالمندی در کشور در راه است.

وی تصریح کرد: امید داریم با تکیه بر داشته‌های سالمندان بتوانیم اهداف سازمانی را در مسیر اهداف جامعه و سالمندان پیش ببریم.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان یادآور شد: امروز اگر از هر 10 نفر یک نفر سالمند در کشور داریم، در سال 2050 این تعداد از هر 3 نفر یک نفر سالمند در کشور می‌شود.

چراغعلی تاکید کرد: با توجه به این موج بزرگ سالمندی  که در راه است و استانداری به دستگاه‌های مسئول تاکید دارم که برای رسیدگی به امور سالمندان شبانه‌روز باید تلاش کنیم.

وی گفت: ما مسئولان به بهانه مختلف نداشتن بودجه  و اعتبارات  از بسیاری از مسائل عبور می‌کنیم ولی باید موضوع سالمندی و رسیدگی به سالمندان را مورد تاکید قرار دهیم.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان افزود: به شدت نیازمند هستیم از سازمان مردم نهاد حمایت کنیم تا یک مدلی که توسط یکی از انجمن‌ها تجربه موفق در حوزه حمایت از سالمندان داشته در استان گلستان ترویج دهیم.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان یادآور شد: به عنوان نماینده استان در حقوق شهروندی پیگیر مطالبات قانونی و به حق شما سالمندان به ویژه در دستگاه‌ها و سازمان‌های اداری هستم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید