طراحی سایت
جمعه 31 فروردين 1397.
تاریخ :
الجمعة 5 شعبان 1439.
|
Apr 20 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

فرمانده سپاه ناحیه گرگان در اجتماع بیش از 3000 نفری بانوان محجبه گرگانی در اجتماع عظیم مدافعان حریم خانواده، گفت: این بانوان آمده اند تا منادیان فرهنگی و سفیران آرامش واقعی در نهاد مقدس خانواده باشند. 

به گزارش آوای ترکمن به نقل از  پاسرو؛ سرهنگ سیدعلی مهاجر در حاشیه اجتماع عظیم «مدافعان حریم خانواده» در گرگان، به خبرنگاران گفت: بیش از 3000 بانوی محجبه و عفیفه گرگانی به نمایندگی از تمامی بانوان باتقوا و باحجاب شهرستان، با شعار محوری «من در کنار خانواده شادم» گرد هم آمدند تا منادیان فرهنگی و سفیران نشاط واقعی در بنیادی ترین نهاد اجتماع، یعنی همان نهاد مقدس خانواده باشند.

وی این اجتماع را صف آرایی فرهنگی بانوان عفیفه در برابر تهاجمات فرهنگی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی دانست و افزود: 62 برنامه متنوع به مناسبت هفته عفاف و حجاب تدارک دیده ایم که این اجتماع عظیم، برنامه محوری و متمرکز شهرستان در این هفته محسوب می شد.

سرهنگ مهاجر خاطرنشان کرد: بانوان محجبه گرگانی در قالب چهار کاروان با نام های شهدای مدافع حرم، شهدای امنیت، شهدای انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس خود را به محل اجتماع رساندند و در مسیرهای راهپیمایی با شاخه های گل و بسته های فرهنگی دیگر بانوان را به آرامشی از جنس حجاب و عفاف دعوت کردند.

در ادامه این تجمع، ربابه هاشمی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه گرگان نیز حجاب را امری فطری خواند و گفت: حیا و عفاف از نشانه های حجاب هستند که ریشه در فطرت پاک انسانی دارند.

وی افزود: در اثر بی توجهی به امر فطری حجاب شاهد آثار بد فردی و اجتماعی هستیم که برای از بین بردن این آثار مخرب این اجتماع عظیم را شکل دادیم.

هاشمی ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را اهداف مهم اجتماع مدافعین حریم خانواده برشمرد و تصریح کرد: «من در کنار خانواده شادم» شعار محوری این تجمع انتخاب شده است به این معنی که اگر خواهان اجتماعی سالم و بانشاط هستیم باید خانواده های سالم و بانشاط تشکیل دهیم.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه گرگان ابراز کرد: احساس می شود در این برهه از زمان، جامعه از نظر حجاب دچار بهم ریختگی هایی شده است که در این تظاهرات فرهنگی سعی کردیم این مطالبه را از مسئولان فرهنگی شهر داشته باشیم که رسیدگی های لازم به این معضل بوجود آمده را داشته باشند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید