طراحی سایت
يكشنبه 1 بهمن 1396.
تاریخ :
الأحد 5 جماد أول 1439.
|
Jan 21 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

برنامه نود به عنوان یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی چند صباحی است که گویا وظیفه خود را فراموش کرده است و در موضوعات غیر ورزشی ورود پیدا می کند.  

به گزارش آوای ترکمن ، فردوسی پور که به عنوان یک گزارشگر به صدا و سیما وارد شد در برنامه نود انتقادات تندی درباره حادثه پلاسکو انجام داد.
حدود نیم ساعت از این برنامه ورزشی تلویزیون درباره حادثه پلاسکو رقم خورد که به نظر می رسد هیچ دلیلی وجود ندارد که موضوعی اجتماعی و یک حادثه وارد چنین برنامه ای شود.
سوال اینجاست چرا آقای فردوسی پور که هیچ تخصصی درباره مسائل شهری ندارد به چنین موضوعی وارد می شود.
این مجری و تهیه کننده ورزشی که هیچ تخصصی در موضوعاتی مانند حادثه پلاسکو ندارد نباید وارد چنین مباحثی شود، صدا و سیما مطمئنا برنامه های گوناگونی برای بررسی چنین حادثه ای با حضور متخصصین دارد.
این تنها موضوع غیر تخصصی نبود که فردوسی پور به آن وارد می شد بلکه در گذشته نیز وی بدون هیچ گونه هماهنگی با وزیر خارجه مصاحبه کرد و یا شب یلدا به سراغ یک هنرپیشه می رود.
این تحرکات فردوسی پور نشان می دهد وی علاقه دارد خود را فرای یک مجری ورزشی معرفی کند .
در هر صورت سخن گفتن درباره موضوعی که درباره آن تخصصی وجود ندارد کاری بیهوده است و به آقای فردوسی پور پیشنهاد می کنیم پای خود را از گلیم ات درازتر نکن.

مصطفی حسینی

دیدگاه‌ها   

0 #1 مردم 1395-11-09 15:45
چطور اصولگرایان بی سواد نخود هر آش هستند؟؟؟
چطور صدا و سیما در اختیار یک درصد مردم است؟؟؟
چرا مردم ایران بی بی سی فارسی - صدای آمریکا - من و تو - رادیو فردا و بسیاری شبکه فارسی زبان و حتی غیر فارسی زبان نگاه می کنند؟؟؟؟؟؟؟
چرا تشییع جنازه هاشمی برای عده ای وحشتناک بود؟؟؟؟؟؟؟؟
مردم از همه چیز باخبرند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید