طراحی سایت
جمعه 31 فروردين 1397.
تاریخ :
الجمعة 5 شعبان 1439.
|
Apr 20 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

کادر فنی تیم ملی والیبال ساحلی 4 والیبالیست شهرستان آق قلا و یک ورزشکار گنبدی را برای شرکت در اردوی تیم و تور جهانی کیش دعوت کرد.  

به گزارش آوای ترکمن به نقل از ایرنا ، رئیس اداره ورزش و جوانان آق قلا گفت: مربی تیم ملی 10 بازیکن را برای حضور در این اردو دعوت کرد، آرش وکیلی، آق محمد سلاق، عبدالحامد میرزاعلی و بهنام توکل از ورزشکاران آق قلا هستند که باید خود را هشتم بهمن به کادر فنی تیم معرفی کنند.
فریدون یلقی افزود: از بین بازیکنان حاضر در اردو ترکیب تیم های ملی ایران جهت شرکت در تور جهانی کیش مشخص می شود.
اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی ایران برای حضور شایسته در این رقابت ها از هشتم بهمن در جزیره کیش آغاز و تا زمان برگزاری تور جهانی ادامه خواهد داشت.
بهمن رئوفی از گنبدکاووس دیگر والیبالیست گلستانی حاضر در اردو خواهد بود.
دعوت شدگان به این اردو تمرینات خود را زیر نظر رضا عصاری نائینی انجام می دهند.
رئوفی، محمد شالیکار، عباس پورعسگری، آرش وکیلی، آق محمد سلاق، عبدالحامد میرزاعلی، بهنام توکلی، محمد صادقی، جواد فیروزپور و علیرضا آقا جانی دعوت شدگان به اردو هستند، دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در ایران از 27 تا 30 بهمن ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می شود.
ثبت نام تیم ها برای شرکت در تور جهانی سه ستاره کیش از 27 آذرماه آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد و تاکنون 36 تیم از 16 کشور جهان ثبت نام کرده اند.
نخستین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از 27 تا 30 بهمن ماه سال 94 برگزار شد و تیم های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – شریف یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.
آق قلا در شمال استان گلستان و در فاصله 15کیلومتری گرگان واقع است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید