طراحی سایت
سه شنبه 2 آبان 1396.
تاریخ :
الثلاثاء 4 صفر 1439.
|
Oct 24 2017.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

رئیس انجمن اولیاء و مربیان استان گلستان با بیان اینکه بیش از ۲۰هزار نفر از اولیاء با مدیران مدارس استان همکاری می‌کنند، گفت: حضور و تعامل مداوم بین والدین با مدارس می‌تواند سبب هم‌افزایی و همکاری بیشتر بین خانواده‌ها و مدارس شود. 

یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان گلستان امشب با فروش بیش از ۶۰۰ میلیون تومان بن کتاب به کار خود پایان داد. 

سرپرست هنگ مرزی اترک گنبدکاووس گفت: با تلاش نیروهای مرزبانی در جایگاه پست کنترل و مراقبت مرز اینچه برون ۵ هزارو ۷۲۹ بسته سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد. 

انتقادات زیادی به انتخابات این دوره شده که علاوه بر مورد مذکور ، دخالت هیات مدیره معزول و برکنار شده توسط خبرنگاران در برگزاری انتخابات این دوره هم سر و صدای زیادی بلند کرده است . 

رئیس کل دادگستری گلستان مدیرانی که در مناطق خوش آب و هوا ، ویلا سازی می کنند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند. 

رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس از تمدید قرارداد اجاره سه میدان سوارکاری استان گلستان درشهرهای بندرترکمن، آق قلا و گنبدکاووس با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به مدت یک سال دیگر خبر داد. 

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تخریب استاندار سابق و استاندار جدید را به هیچ‎وجه نمی‎پذیرم و هرگونه تخریب مورد نکوهش است، گفت: سهم‎خواهی‎‎های حزبی مطالبات اصلاح‎طلبانه نیست. 

لحظاتی پیش وزیر کشور برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه استاندار گلستان وارد فرودگاه بین‌المللی گرگان شد. 

کارشناس هواشناسی گلستان از کاهش دمای هوا در این استان خبر داد و گفت: بر اساس الگوهای پیش‌یابی هواشناسی انتظار داریم دمای هوای گلستان به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش یابد. 

استان گلستان درگیر با بحران‌های محیط زیستی فراوانی است که خشک شدن و پسروی دریا، پایین افتادن سطح آب‌های زیرزمینی و فرسایش شدید خاک در استان سبب گسترش بیابان‌ها و پدیده زیرگرد در استان شده است. 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان گفت: برخورد یک دستگاه مینی‌بوس با تیر چراغ‌برق در مینودشت منجر به مصدومیت ۱۳ نفر شده است.