طراحی سایت
جمعه 2 تير 1396.
تاریخ :
الجمعة 29 رمضان 1438.
|
Jun 23 2017.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

مدیر حوزه علمیه اهل سنت سقر یلقی گفت : این ظلم و ستم دل هر مسلمانان را به درد می‌آورد. من به‌عنوان یک روحانی اهل سنت از آحاد مردم برای شرکت در این راهپیمایی دعوت می‌کنم. 

فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری تمامی اعضای باند  سرقت مسلحانه در این استان خبر داد و گفت: در این عملیات پنج نفر از سارقان مسلح دستگیر شدند. 

سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان امروز با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان گنبد با اشاره به اعتماد به جوانان و جوانگرایی در نگاه کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران، این توجه ویژه را دلیلی برای موفقیت های اخیر تیم دانست. 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان: در اقدام خبیثانه ای که داعش ملعون دست پرورده آمریکا و اسرائیل و استکبارجهانی انجام داد هدفی جز نا امن جلوه دادن کشور اسلامی مان نبود . 

فرمانده انتظامی ‌گلستان‌ گفت: بیش از ۲ تن و ۷۰۰ کیلوگرم موادمخدر از ابتدای امسال تاکنون در استان ‌کشف شده است. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ‌گلستان از ایجاد بیش از ۴۵ هزار شغل در استان خبر داد و گفت: طرح کارورزی برای کاهش بیکاران فارغ التحصیل کار، در استان ‌اجرا می‌شود. 

همسر شهید مدافع حرم افشین ذورقی با بیان رشادت شهدای مدافع حرم گفت: شهدای مدافع حرم خط مقدم را تشخیص داده اند و رفتند تا ما بمانیم. 

همایش بزرگداشت و تکریم از خانواده های شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت پایدار استان گلستان با عنوان "لاله های زینبی" در گرگان برگزار شد . 

مسئول نوغانداری سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: پرداخت وام فعالان صنعت نوغانداری استان بزودی از شهرستان رامیان که قطب صنایع تبدیلی در این حوزه بوده، آغاز می‌شود. 

مدیر کل شیلات گلستان با اشاره به بازارهای بین‌المللی گفت: طی ماه‌های آینده با ارسال تیمی مباحث کشت فراسرزمینی را در کشور قزاقستان دنبال می‌کنیم. 

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: از ابتدای خرید دانه روغنی کلزا تاکنون میزان خرید از مرز 49 هزار تن گذشت.