طراحی سایت
دوشنبه 27 دي 1395.
تاریخ :
الإثنين 18 ربيع ثاني 1438.
|
Jan 16 2017.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

استقلال
یتیم خانه
گردشگری
موکب تسنیم
بانک پاسارگاد

آیت الله نورمفیدی در پی درگذشت امام جمعه اهل سنت بندرترکمن پیام تسلیت صادر کرد.  

دادستان مرکز استان گلستان گفت : به منظور پیشگیری از وارد نمودن خسارت به خودروهای در حال انتقال و حفظ حقوق شهروندی صاحبان خودرو، سیستم یدک خودروها را به چرخ گیر (اسکیت) مجهز نمایند.    

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی ‌گلستان گفت: دمای هوای استان ‌تا فردا بین ۵ تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد.    

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت فن پخت نان " آقاندو "، " کاک " و " قره‌قروتی " شهرستان گالیکش به‌عنوان یک مهارت در پخت نان‌های آیینی در فهرست آثار میراث ناملموس کشور خبر داد.  

استاندار گلستان در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.  

مسئول نمایندگی سپاه نینوا استان گفت: وحدت حاصله از هم دلی اهل سنت و تشیع با ارزش ترین چیزی است که در استان گلستان به عنوان یک گنجینه موجود است.   

شهروند نوع دوست علی آباد کتول در اقدامی خیرخواهانه بساط اجرای موسقی مقامی دیار کتول را در پلی کلینیک تخصصی قائم این شهرستان برای ایجاد نشاط در بیماران دیالیزی و تلاسمی فراهم کرد.  

در هشت ماه نخست سال جاری 16 نفر بر اثر مسمومیت با قرص برنج در استان گلستان جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات 13 نفر بود 23 درصد بیشتر شده است.    

مدیرکل امور بانوان استانداری گلستان گفت: بازار فروش، حلقه مفقوده زنجیره کار بانوان استان گلستان است.  

مسئول اردویی سپاه نینوا استان گلستان گفت: بیش از ۸ هزار زائر گلستانی در ۹ ماه سال ۹۵، به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.  

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت : حدود ۶ میلیارد ریال فروش صنایع دستی و محصولات را در نمایشگاه دهمین جشنواره بین المللی اقوام ایران زمین داشتیم که این میزان نسبت به سال گذشته رشد ۱۴۶ درصد را نشان می‎دهد.