طراحی سایت
دوشنبه 11 ارديبهشت 1396.
تاریخ :
الإثنين 5 شعبان 1438.
|
May 01 2017.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

استقلال
یتیم خانه
گردشگری
موکب تسنیم
بانک پاسارگاد
نشر خبر

استاندار گلستان گفت: یقینا شوراها در سطح شهر و روستا جایگاهی برای تکیه بر عقلانیت و بهره‌جویی از اندیشه جمعی هستند و نقش آنها در توسعه به عنوان مدیریت شهری و روستایی، غیرقابل انکار است. 

فعالان شیلات باتولید ناب‌ترین خاویار موسوم به «الماس» عزم خویش را برای بازگشت به بازارهای جهانی جزم کرده اند و این محصول، زمستان امسال در کرانه خزر تولید و روانه بازارهای جهانی می‌شود. 

دیروز غروب مراسم استقبال از شهید مدافع حرم حاج احمد غلامی با حضور مردم مومن و ولایتمدار آزادشهر برگزار شد. 

هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی بهاره آق قلا به دلیل آماده نبودن مجموعه سوارکاری این شهرستان، به میزبانی گنبد برگزار شد. 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه بسیج امروز به یک قدرت جهانی تبدیل شده است گفت: بسیج قدرتمندانه در برابر توطئه‎های دشمنان ایستاده است. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: بیش از ۴۰ هزار نفر وظیفه برگزاری و تأمین امنیت انتخابات در استان گلستان را به عهده دارند. 

متاسفانه به دلیل وقوع نقص فنی در هواپیما ، ورود شهدای مدافع حرم پاسداران رشید اسلام شیبانی و غلامی به تعویق افتاد. 

طبق اعلام هواشناسی استان امواج سامانه نسبتا قوی و سرد بارشی از بعدازظهر روز دوشنبه به استان نفوذ کرده و به تناوب باعث ناپایداری خواهد شد و تا روز پنجشنبه مورخ 96/2/7 به فعالیتش ادامه خواهد داد. 

آموزش و پرورش قشی اساسی در توسعه پایدار جوامع شهری دارد ، توسعه انسانی مقدمه توسعه شهری است و این امر مستلزم آموزش و پرورش انسان های آگاهی است که بعد از رسیدن به سن بلوغ در تکامل و تحول خود و شهرشان موثرند.  

پس از گذشت ۶۶ سال از وارد شدن آسیب و بر روی کاغذ ماندن توافق‌ها، حالا مسئولان خبر از احیاء پل تاریخی آق‌قلا می‌دهند و مردم چشم‌انتظار تحقق وعده‌ها هستند. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع انقلابیون جوان استان گلستان گفت: متاسفانه برخی در داخل منافع ملی را نمی فهمند و با خواست دشمن همراهی می کنند، به همین دلیل دشمن پروژه نفوذ را در ارکان مختلف کشور را کلید زده است.